Ruszamy kampania parlamentarną

Dla wszystkich, którzy interesują się nadchodzącymi wyborami udostępniam moje występnie z briefingu prasowego, który odbył się 23.09.2015 w świnoujskie siedzibie PO RP:

#SiłaRegionu  – takie hasło będzie towarzyszyć mojej kampanii wyborczej. Jestem silną i zdecydowaną kobietą – lokalnym posłem II kadencji w Radzie Miasta Świnoujście. Swoją działalność w naszym lokalnym parlamencie prowadzę aktywnie. Często spotykając się z mieszkańcami. Każdy kto mnie spotkał wie, że jestem osobą wrażliwą na zgłaszane przez mieszkańców problemy i otwarta na pomysły.
Ale najważniejszą cechą mojego charakteru jest siał i konsekwencja. Jeżeli zobowiązuję się do przeprowadzenia sprawy to robię to konsekwentnie do końca. Kiedy okazuje się, że jakieś drzwi są zamknięte to znajduję drugie wejście.
Nikogo nie muszę przekonywać, że w sprawach ważnych dla społeczności lokalnej miasta i regionu potrafię działać wspólnie także z konkurentami politycznymi co wielokrotnie już udowodniłam. By skutecznie działać w imieniu społeczności lokalnej w swoim życiu kieruję się zasadą, że człowiek mądry umie zjednywać sobie przyjaciół i nie szuka wrogów.
Swoją siłę do pracy społecznej czerpię z realizacji pasji oraz aktywnego uprawiania sportu.
Mam świadomość, że dla wielu zna nas rodzina jest sprawą priorytetową. I mam tu na myśli zarówno uwarunkowania ekonomiczne jak i społeczne.
A dobrze funkcjonującą rodzina to:
- rodzina mieszkająca samodzielnie,
- rodzina posiadająca środki finansowe na podstawowe potrzeby życia codziennego i posiadająca także możliwości oszczędzania pieniędzy,
- rodzina posiadająca dobre wzorce wychowawcze w domu, w przedszkolu i szkole,
- to dobrze wykształcone dzieci z dobrze płatną pracą
Ale aby rodzina miała siłę trwania musi rozwiać się w pełni Polska gospodarka. Zachodniopomorskie, Nasz region posiada wiele zasobów, jak chociażby swoje położenie. Trzeba to konsekwentnie wykorzystywać.
A dobrze rozwijająca się gospodarka to dobrze skomunikowany region transportem drogowym, kolejowym, morskim i lotniczym. Dla Świnoujścia oraz dla sprawnie działającego regionu otwarcie komunikacyjne to sprawa najważniejsza. I choć temat stałej przeprawy wałkowany jest od dziesiątek lat to jednak nikt dotychczas tego nie potrafił zrealizować. Ja nie podusiłam tego problemu i nie przestałam wierzyć, że te inwestycję można zrealizować. To zadanie musi być jednak realizowane wspólnie z inwestycją w drogę S3 łącząca nasze miasto z resztą kraju.
Obecność w parlamencie pozwoli mi na lepsze monitorowanie tej sprawy i doprowadzenie jej do końca co stawiam sobie za punkt honoru.
Staram się o mandat poselski i uważam, że każde miejsce na liście daje takie same możliwości.
Niestety z przykrością muszę przypomnieć nam, nasze polityczne doświadczenia, które pokazują, co dzieje się kiedy posłowie zapominają o regionie z którego pochodzą – ja taka nie jestem.
Zapewniam was, że podczas tej kampanii spotkam się każdym kto tylko będzie chciał ze mną rozmawiać o sprawach regionu.
Osobiście a nie z wielkiego bilbordu przekonywać będę , by mieszkańcy regonu Zachodniopomorskiego obdarzyli mnie zaufaniem. Wiem że nie będzie to łatwe dotrzeć do tak dużej ilości osób, ale ja to zrobię.
Bo przekonana jestem że takiego właśnie zachowania wyborcy oczekują od polityków. Ich czynnego zaangażowania, traktowania wyborcy podmiotowo.
Ja tak zrobię. Bo we mnie jest #SiłaRegionufot konferencja !!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>