loader
instagram

O mnie

Działa z pasją, zdecydowanie i konsekwentnie

Z dumą reprezentuje swoje miasto – Świnoujście, w którego rozwoju od lat uczestniczy. Społecznik, organizator licznych wydarzeń społecznych, kulturalnych i sportowych, bo uważa, iż dają możliwość budowania atmosfery tolerancji, zrozumienia, solidarności i współpracy.

Pracowitość to jej zaleta

Elżbieta Jabłońska

Od kilkunastu lat czynna polityczka, skupiająca się na sprawach związanych z rozwojem Świnoujścia. Radna trzech kadencji, a przewodnicząca Rady Miasta od 2018 roku. Od wielu lat prowadzi z sukcesami przedsiębiorstwo rodzinne.

Jest doktorantką na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyła studia doktoranckie z zakresu nauk ekonomicznych i zarzadzania. Jej obszarem zainteresowań badawczych jest przedsiębiorczość, a szczególnie firmy rodzinne.

Dynamizm w działaniu

Jedność, otwartość, aktywność i lokalny patriotyzm
Swoje życie mocno związała z samorządem i społecznym działaniem non-profit. Gruntowne wykształcenie i doświadczenie zawodowe dostarczyło jej wiedzę i kompetencje, a także przekonanie, że jedność, otwartość, aktywność i lokalny patriotyzm to klucz do rozwiązywania lokalnych problemów.

Prywatnie miłośniczka biegów długodystansowych, uwielbia narty zjazdowe i biegowe, a zimą morsuje w lodowatych wodach Bałtyku.

Kontakt

Mapa dojazdu